سیم جوش برنج

menuordersearch
akasim.ir
پیچ اینستاگرام کارخانه اکا

حتما بخوانید :

سیم جوش برنج
 سیم جوش برنج
 سیم جوش برنج
 سیم جوش برنج
...

سیم جوش برنج

(0)
(0)

سیم جوش برنجی آکا

رنگ و مدل کالا
سیم جوش برنجی آکا
تعداد
+
_
عدد موجود
تومان

توضیح و ویژگی های مهم

سیم جوش برنجی آکا دارای ویژگی های منحصر به فرد است این سیم های جوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هنگام جوشکاری دارای تشعشعات سوزاننده نیست همچنین قدرت پرتاب این تشعشعات نیز کاهش یافته است و به همین دلیل ایمنی محیط اطراف بیشتر تضمین می‌شود از طرف دیگر قیمت سیم جوش بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به نمونه های مشابه ارزش بالایی دارد.

سوالی دارید؟

تولید و فروش سیم جوش برنجی ایرانی | کارخانه آکا
09125265247 - 09121232184

پشتیبانی آنلاین

توضیحات محصول

خرید سیم جوش برنج ی آکا

سیم جوش برنجی آکا را با قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه در سراسر کشور خریداری نمایید، قیمت های عرضه شده نسبت به ارزش واقعی محصول بسیار کاهش یافته است این محصول از کیفیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل از محبوبیت و استقبال بسیار زیادی در خرید برخوردار است.

 

قیمت سیم جوش برنجی آکا نسبت به ارزش آن بسیار اندک است و شما تنها هزینه بسیار ناچیزی بابت آن پرداخت می‌کنید، هزینه‌های پرداخت شده شما تنها هزینه‌ای است که بابت تولید این دستگاه های جوش توسط شرکت آکا مصرف می‌شود و همچنین هزینه‌هایی که بابت طراحی آن با دستگاه های پیشرفته و تیم کادر مجرب صرف می‌شود و شامل هیچ گونه هزینه واسطه ای خارج از شرکت تولید کننده نیست.

 

ما همواره در تلاش بوده ایم که رفاه حال مشتریان را به بهترین نحو ممکن در نظر داشته باشیم و به همین دلیل هزینه ها را بسیار کاهش داده ایم و خرید را برای همه شما در فروش ویژه ممکن ساخته ایم.

جهت خرید این سیم های جوش درجه یک با قیمت بسیار استثنایی و به قیمت کارخانه ای با شماره ای که در همین سایت توسط ما قرار می‌گیرد تماس بگیرید.

 

کاربرد سیم جوش برنج

از سیم جوش برنج در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد، اما اگر بخواهیم به تعدادی از این کاربردها اشاره کنیم می‌تواین این موارد را نام ببریم: استفاده در صنعت خودرو، ساخت کابینت و ورق های فلزی، کاربرد سیم جوش نقره بیشتر برای قطعاتی است که فاصله بین آنها زیاد بوده و نیاز به پرکردن شیارهای ضخیم است.

 

سیم جوش برنج

سیم جوش برنج

کاربرد سیم جوش برنج، جوشکاری به روش اکسااستیلن است برای این نوع جوشکاری از سیم های مخصوص جوشکاری برنج مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیم جوش برنج در برند ها و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود.

 

قیمت سیم جوش برنجی

قیمت سیم جوش برنجی به برند سیم جوش برنجی که این سیم جوش در چه کارخانه معتبر و با مقادیر استاندارد تولید میشود یا خیر بستگی دارد، سیم جوش های برنجی که در شرکت آکا ارائه میشود از بهترین کیفیت در بازار ایران برخوردار هستند.
دیگر موردی که به قیمت این محصول تاثیر گذار است کیفیت سیم جوش برنجی است، هرچقدر کیفیت این محصول بالاتر باشد مرغوبیت بالاتری دارد و در نتیجه قیمت سیم جوش برنجی افزایش میابد که امری طبیعی است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

مزایای خرید

تهران جاده امام رضا میدان پارچین شهرک کبود گنبد کوچه موتر اب
09125265247 | 09121232184